Začíná sezóna komentovaných prohlídek

Začíná sezóna komentovaných prohlídek

Od dubna do prosince se můžete těšit na novou sezónu tematických komentovaných prohlídek.


Turistické informační centrum Mariánské Lázně organizuje i v letošním roce tematické komentované prohlídky. Těšit se na ně můžete každý čtvrtek a sobotu již od 4. dubna. Chcete-li se dozvědět něco nového, zajímavého, pikantního či tajemného z historie Mariánských Lázní, neváhejte a naplánujte si procházku s našimi erudovanými průvodci. Prozkoumejte sochy, památníky či pamětní desky, poznejte léčivé prameny i nejvýznamnější místa lázní, poslechněte si historky o zamilovaných párech, seznamte se s historií židovské komunity nebo načerpejte klid a sílu v lázeňských lesích.

Podrobnosti a termíny jednotlivých prohlídek najdete na www.marianskelazne/prohlídky nebo www.kisml.cz v sekci programy. Vstupenky lze koupit přímo na internetu, v infocentru nebo si je objednat dopředu na emailové adrese info@marianskelazne.cz.

Děti od 6-15 let, studenti, držitelé karty ZTP a držitelé Senior karty mají nárok na zlevněné vstupné. Držitelé Karlovy Vary REGION CARD mají prohlídku zdarma.
Sraz je vždy v Turistickém informačním centru, Hlavní 47 (dům Chopin), tel. 354 622 474, 777 338 865.


Nabídka pro skupiny

Skupinové prohlídky rádi uspořádáme ve vámi zvoleném termínu a čase a přizpůsobíme témata dle věku skupiny. Prohlídku zajistíme v těchto jazycích: česky, anglicky, rusky, německy, francouzsky. Minimální počet osob ve skupině je 10, maximální 25. Pokud je skupina větší, je nutné objednat dalšího průvodce. Sraz dle dohody, obvykle Turistické informační centrum, Sousoší monarchů nebo zastávka City Service. Pro objednání individuální prohlídky nás kontaktujte: info@marianskelazne.cz.
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek