Pronájem

Prezentační akce

Prostory divadla jsou vhodné nejen k uvádění divadelních představení, ale také k pořádání nejrůznějších společenských akcí (jako módních přehlídek, prezentačních akcí, přednášek....) konferencí, sympozií atd.

Nabízíme možnost rezervace celého představení či jen určitého počtu míst v sále pro uzavřenou společnost za účelem pořádání firemních večerů a to včetně rezervace baru.

Dále nabízíme možnost využití celého prostoru k pořádání konferencí nebo sympozií – jednání se konají v sále, v baru je zajištěno občerstvení, ale i další prostory divadla - foyer, galerie lze využít k prezentacím výrobků či služeb. Den lze zakončit objednaným divadelním představením na míru.

Mariánskolázeňské divadlo má opravdu skvělou atmosféru a je velká škoda, že jej mohou vidět pouze hosté, kteří přijedou do Mariánských Lázní. Chtěli bychom ho představit široké veřejnosti. Z tohoto důvodu nabízíme možnost využít tohoto interiéru k natáčení pořadů či filmů.

Ceny pronájmu

Ceny pronájmu se liší v závislosti na druhu akce, časovém, technickém a personálním využití divadla a dalších službách. Pro bližší informace kontaktujte paní Alenu Havrdovou, tel.: 777 902 335.

stáhnout dokument Žádost o pronájem (formát PDF; 0,2 MB)

Prohlídka interiéru