MANŽELSTVÍ V KOSTCE (PŘESUNUTO z 27.4.2020)

pondělí, 23.11.2020, 19:30 hodin Městské divadlo Mariánské Lázně
vstupné: 300,- 280,- Kč  Zakoupit vstupenku

MANŽELSTVÍ V KOSTCE (PŘESUNUTO z 27.4.2020)

JARNÍ PŘEDPLATNÉ 2020 - 3. titul

AKCE BYLA PŘESUNUTA (původní termín 27.4.2020). Vstupenky zůstávají v platnosti.

VSTUPENKY KOUPENÉ MIMO ABONOMÁ JE MOŽNÉ VRÁTIT DLE PRAVIDEL V PŘÍLOZE.


Divadlo Komediograf Praha, režie: Luboš Balák
Autor: Luboš Balák

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.
Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?
Manželství v kostce je skvělou příležitostí pro komediální talent dvou skvělých herců Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila. Oba hrají dvacetileté, když se seznámili na břehu Berounky i sto dvacetileté, když přemýšlejí na lavičce v Beskydech, proč se jim vlastně nepovedlo zakroutit tomu druhému krkem.

stáhnout dokument Jak vracet vstupenky na zrušená či přesunutá představení (formát PDF; 0,2 MB)

obrázek
obrázek
obrázek