VILÉM VEVERKA TRIO

sobota, 20.6.2020, 16:00 hodin Hotel Lesní mlýn
vstupné: 350,- 300,- 250,- Kč

VILÉM VEVERKA TRIO

PŘEDPRODEJ BYL UKONČEN! Doprodej pouze v místě konání.


Vilém Veverka, Intepret, který se stále častěji a odvážněji pouští také do jiných žánrů, pak tentokrát na koncertě v Mariánských Lázních, ve zcela jedinečném a unikátním urbex prostoru obnovovaného hotelu Lesní mlýn, představí v premiéře (!) aktuálně svůj nejnovější projekt.
K netradičnímu swingovému triu, hoboj – klavír – kontrabas, přizval špičkové muzikanty, klavíristu a skladatele Martina Hyblera (ten pro Veverku píše již od roku 2005) a zřejmě nejuniverzálnějšího kontrabasistu české scény Ondřeje „Mácu“ Štajnochra. „Je to příběh čisté interpretační radosti, který děláme primárně právě proto, abychom posluchačům - ale i sami sobě - nadělili cosi, co by na klasické bázi nebylo představitelné. Zároveň jde o (ne)skutečnou potřebu vystoupit - tu a tam - z klasických mantinelů, respektive objevovat nový prostor pro realizaci představ a skrze to se tak navrátit k ryzí podstatě vztahu sdíleného zážitku z hudby“.Mimořádnou atraktivitu projektu „MY OWN WAY“ pak podtrhuje dramaturgie, na kterou se posluchači mohou těšit.

Interpreti provedou skladby autorů jako jsou Leonard Bernstein, George Gershwina, Henri Mancini, Paul Anka, Bob Thiele, Joseph Cosma, Ennio Morricone, Ástor Piazzolla i autorskou hudbu Martina Hyblera.

Vilém Veverka - hoboj
Martin Hybler - klávesové nástroje
Ondřej Štajnochr - kontrabas