Předprodej do divadla od 1. února 2020

Předprodej do divadla od 1. února 2020

Nezapomeňte, že od 1. února jsou v prodeji vstupenky na březen a některé speciální akce na duben! Zajistěte si svá místa včas.


V příloze najdete přehled představení na jarní a letní sezónu. Některé akce budou v předprodeji s předstihem:

14. 4. úterý
MŮŽEM I S MUŽEM
Vtipná autorská féerie 4 žen, 4 archetypů, vznikla z potřeby podívat se pravdě do očí…
Hra odpovídá na otázku: Po čem všichni touží? Přece po lásce, po nádherné možnosti milovat a samozřejmě také být milován. Přijďte se i vy podívat pravdě do očí a zjistit, co ženy dělají, když si myslí, že se zrovna nikdo nedívá. Divadelní komedie, ve které se bude i zpívat, se nikterak netají podobností s oblíbeným a velmi sledovaným romantickým televizním seriálem Sex ve městě.
Hrají: Kateřina Kaira Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková, režie Vít Karas
POZOR, PŘEDPRODEJ JIŽ OD 1. ÚNORA

22. 4. středa
OD FILMU K MUZIKÁLU
Muzikálové a filmové melodie v podání orchestru Collegium Modern Prague Orchestra a jeho sólistů Soni Jungové, Jakuba Hübnera a Tomáše Vaňka
Zakladateli tohoto orchestru jsou dirigent Michal Macourek, překladatel libret Michael Prostějovský dirigent a klavírista Petr Jiříkovský. Orchestr, který je tvořen špičkovými umělci, hraje hudbu muzikálovou, filmovou i vážnou a to ve složení: flétna, hoboj, klarinet/saxofon, trumpeta, lesní roh, pozoun, kytara, klavír/klávesy, 6 houslí, 2 violoncella, kontrabas a bicí.
V programu zazní například ukázky z muzikálů Les Miserables - Bídníci, Ples upírů, Wicked – Čarodějka, Fantom opery, Kočky, Sunset Boulevard, Carmen a mnoha dalších.
POZOR, PŘEDPRODEJ JIŽ OD 1. ÚNORAstáhnout dokument Jarní přehled 2020 (formát PDF; 0,4 MB)