Předprodej vstupenek

Městské divadlo

Vstupenky jsou v prodeji vždy 2 měsíce dopředu, např. 1.10. jsou v prodeji vstupenky na říjen a listopad, 1.11. jsou v prodeji vstupenky na listopad a prosinec, atd.. Rezervace vstupenek provedená osobně je platná maximálně 14 dní. Rezervace z internetu je platná 3 dny. Po uplynutí sděleného termínu vyzvednutí budou nevyzvednuté vstupenky dány zpět do prodeje. Týden před představením je již možný pouze prodej.

Dárková poukázka k výběru vstupenek - Infocentrum Mariánské Lázně

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky v hodnotě 200 Kč lze koupit v průběhu celého roku. Poukázky jsou platné vždy do konce kalendářního roku a lze je využít nejen na akce Městského divadla, ale i na jakékoliv jiné akce a představení, které se prodávají v infocentru.

E-vstupenka - Městské divadlo Mariánské Lázně

E-vstupenka

E-vstupenku si můžete vytisknout v pohodlí domova a nemusíte ztrácet čas vyzvedáváním vstupenky v pokladnách předprodeje. E-vstupenku si můžete zakoupit na těchto stránkách v sekci "Kulturní programy". Díky nové aplikaci uzpůsobené pro malé displeje telefonů a tabletů si lze zarezervovat a koupit vstupenku i pomocí těchto moderních pomocníků.

Cool Ticket

Vstupenka Cool Ticket

Jedná se o variantu e-vstupenky, kterou si vyberete při nákupu vstupenky na internetu. Po zaplacení vstupenky dorazí Cool Ticket automaticky do telefonu. S takto koupenou vstupenkou pak přijdete do divadla, aniž byste si museli vstupenku vytisknout. V jednom telefonu může být uloženo více vstupenek. Kliknutím na ústřižek při vstupu se vstupenka znehodnotí stejně jako papírová, při kontrole není třeba internetové připojení. Kromě vstupenky s běžnými údaji se v telefonu zobrazí i mapa a GPS místa konání. V případě ztráty nebo poškození telefonu stačí zavolat hot-line aplikace a vstupenky budou doručeny znovu na jiný telefon. Abyste mohli plně využívat tento způsob nákupu, potřebujete aplikaci Cool Ticket, která je zdarma a hned při prvním doručení vstupenky vám telefon nabídne její stažení. Aplikace je také k dispozici zdarma na stránkách Cool ticket.

Nabídka pro pořadatele kulturních akcí

Pořádáte akci v Mariánských Lázních či okolí a chcete prodávat vstupenky v našem infocentru? Nabízíme prodej vašich již vytištěných vstupenek nebo vložení vaší akce do našeho systému.

Naše provize za prodej vašich vstupenek činí 10% (individuální dohoda možná). K realizaci prodeje stačí uzavřít jednoduchou smlouvu o prodeji vstupenek, v případě prodeje již vytištěných vstupenek je součástí smlouvy předávací protokol. Smlouva se uzavírá jednorázově na konkrétní akci, v případě konání více akcí do roka pak na dobu jednoho roku s možností prodloužení. Vyúčtování probíhá podle dohody před nebo po skončení akce v hotovosti přímo v infocentru nebo převodem na účet, v případě dlouhodobé smlouvy jednou měsíčně.

V případě prodeje přes náš systém se k provizi připočítává poplatek za vytištěné vstupenky ve výši 6,10 bez DPH. Pokud budete chtít, aby se vaše vstupenky prodávali i v našich pobočkách, počítá se provize 13%, přičemž 3% odměna náleží pobočkám. Pokud nebudete chtít prodej na všech pobočkách, budou vstupenky v prodeji v infocentru a v divadle a provize pak činí tradičních 10%.

Prodej přes centrální systém má následující výhody:

  • prodej ve všech našich pobočkách (viz „předprodejní kanceláře“ - odkaz na stránky divadla, kde bude přehled)
  • centrální systém umožňuje současný prodej ve všech připojených prodejních místech až do okamžiku těsně před zahájením představení/akce a tudíž dosáhnout maximální vyprodanosti
  • použití našich formulářů vstupenek s motivem Mariánských Lázní (nemusíte si tisknout vlastní vstupenky)
  • možnost rezervace vaší akce běžným uživatelem na našich internetových stránkách
  • prezentace na našich stránkách a stránkách města zdarma