Lázeňská sezóna 2018 v Mariánských Lázních byla zahájena

Lázeňská sezóna 2018 v Mariánských Lázních byla zahájena

Město Mariánské Lázně ve dnech 11. – 13. května 2018 otevřelo prostřednictvím naší společnosti KIS Mariánské Lázně s.r.o. 200. lázeňskou sezónu. Společně jsme tak mohli oslavit toto významné výročí a aktivně prožít jarní víkend plný hudby, tance a smíchu v nádherně rozkvetlých Mariánských Lázních.


Zahájení lázeňské sezóny to není jen kulturní, ale také společenská akce, která umožňuje setkání místních obyvatel s představiteli města, hotelovými hosty, podnikateli, zástupci partnerských měst, představiteli církve, zástupci politické scény a dalšími vzácnými hosty. Doufám, že se nám podařilo zajistit tuto akci důstojně a to ke spokojenosti všech zúčastněných, kteří prožili příjemný víkend, na který budou ještě nějakou dobu v dobrém vzpomínat.
Při pořádání takovéto akce bychom se zcela jistě neobešli bez laskavé finanční podpory Města Mariánské Lázně, Karlovarského kraje a mnoha štědrých sponzorů, kterým je potřeba za jejich vstřícnost velice poděkovat.
S poděkováním nemohu zapomenout ani na mariánskolázeňské společnosti, bez jejichž spolupráce si přípravu této akce neumím ani představit a samozřejmě na mé zaměstnance, jejichž plného nasazení si velice vážím. Těm všem patří můj vřelý dík.
Pokud se jedná o čísla, pak například v programu vystoupilo za tři dny víc jak 500 účinkujících na 3 scénách, jarmarku se zúčastnilo přes 100 prodejců, v rámci akce se odprezentovalo 12 firem a náklady za tuto akci přesáhly 2.000.000,- Kč. Troufnu si říci, že návštěvnost byla největší za posledních 20 let. Jistě tomu pomohlo i překrásné počasí, které si tato tradiční akce zaslouží.

Za KIS Mariánské Lázně s.r.o
Havrdová Alena, jednatelka

Infocentrum města Mariánské Lázně
Hlavní 47, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 474
e-mail: infocentrum@kisml.cz

Městské divadlo
Třebízského 106, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 036

Město Mariánské Lázně Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně Karlovarský kraj Živý kraj Czech Tourism Rádio Blaník Český rozhlas Plzeň Marianskelazne.tv