Pramencova stezka aneb s Pramencem mám prameny pod palcem

Pramencova stezka aneb s Pramencem mám prameny pod palcem

Kdo letos míří do Mariánských Lázní, ten by si rozhodně neměl nechat ujít procházku po Pramencově stezce - naučné stezce pro děti i rodiče. Ta vás zábavnou a jednoduchou formou seznámí s 11 nejznámějšími mariánskolázeňskými prameny.


Dozvíte se o jejich působení, dostanete tip na zajímavosti v blízkém okolí, budete plnit jednoduché úkoly. Pro akční a pozorné účastníky je navíc připravena odměna. Tak navštivte Ferdu, Tondu, Sašu nebo třeba Gustu s Edou - s radostí vám od 11. května do 31. října rozšíří obzory! Více na facebooku Pramencova stezka 2018 https://www.facebook.com/events/1814888475246891/.

Stezka je vhodná pro děti do 10 let. Není potřeba procházet celou trasu najednou. Lze rozdělit do více dní. Odměna za absolvování stezky je vázána na vyplnění spojovačky v mapě. Tištěné mapy jsou k dispozici v Infocentru města Mariánské Lázně (Hlavní 47/28, Mariánské Lázně, zde se vyzvedávají i odměny) nebo ke stažení na https://rkcdomecekml.webnode.cz/pramencovi/. Akci pořádá místní Rodinné a komunitní centrum Domeček Mariánské Lázně, z.s. za podpory Karlovarského kraje a města Mariánské Lázně.

stáhnout dokument Mapa ke stažení (formát PDF; 0,6 MB)


Infocentrum města Mariánské Lázně
Hlavní 47, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 474
e-mail: infocentrum@kisml.cz

Městské divadlo
Třebízského 106, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 036

Město Mariánské Lázně Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně Karlovarský kraj Živý kraj Czech Tourism Rádio Blaník Český rozhlas Plzeň Marianskelazne.tv