KAPSA PLNÁ POHÁDEK aneb 16. ročník je již minulostí

KAPSA PLNÁ POHÁDEK aneb 16. ročník je již minulostí

Téměř 2.000 diváků prožilo pohádkové léto prostřednictvím akce „Kapsa plná pohádek“, která včera v Mariánských Lázních skončila.


Během této akce se na venkovní scéně (nádvoří) domu Chopin vystřídalo celkem 6 divadelních souborů. Tyto profesionální soubory doplnily dva soubory dětské z tzv. Divadelní dílny, která běžela souběžně s Kapsou plnou pohádek. Zájem byl především o pohádky hrané, podbarvené písničkami. Hlavní hvězdou letošního ročníku byl pan Jan Přeučil, který se dočkal velkého překvapení. Mariánskolázeňské dětské publikum mu společně se členy divadla KAPSA Andělská Hora poblahopřálo k významnému životnímu jubileu a předalo ocenění za dlouholetou práci pro děti. Jeho překvapení a dojetí bylo nepřehlédnutelné. Začátky představení se pravidelně střídaly (od 10.00 a 16.00 hodin), proto se i v letošním roce podařilo nalákat na pohádky také školky, které se dopoledních pohádek průběžně účastnily.

Akce se konala za finanční podpory Karlovarského kraje a Města Mariánské Lázně. Díky laskavé pomoci sponzorů si děti z pohádek odnášely nejen pěkné zážitky, ale vždy na ně čekalo malé překvapení. Kapsa plná pohádek je ojedinělá a velice oblíbená prázdninová akce pro děti, kterou jako jedni z mála nabízí právě Mariánské Lázně. Účastní se jí nejen děti z Mariánských Lázní a okolí, ale i děti, které tráví ve městě s rodiči dovolenou. Tato akce prostě neodmyslitelně patří k létu v Mariánských Lázních.

za KIS Mariánské Lázně s.r.o.
Havrdová Alena, jednatelka
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Infocentrum města Mariánské Lázně
Hlavní 47, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 474
e-mail: infocentrum@kisml.cz

Městské divadlo
Třebízského 106, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 036

Město Mariánské Lázně Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně Radio Egrensis Český rozhlas Plzeň Czech Tourism Rádio Blaník Marianskelazne.tv Mariánskolázeňské noviny