SWING & RAGTIME 12.7. 2017

SWING & RAGTIME  12.7. 2017

Známé pražské vokální kvarteto The Swings představuje originální v Čechách ojedinělý druh hudební zábavy stylový vícehlasý zpěv inspirovaný klasickým jazzem 30. – 60.let.


Živá, zábavná a zároveň profesionální a kultivovaná vystoupení The Swings nabízí českou i americkou swingovou klasiku v originálních aranžmá.

Scott Joplin’s Ragtime String Quartet vznikl v Karlových Varech r. 1997 z předních hráčů symfonického orchestru. Je to klasickké smyčcové kvarteto, jehož repertoár není naplněn z ušlechtilé nádoby hudby Bachovy, Beethovenovy či Mozartovy, leč jest pln pěnivých vln atlantských, kteréžto na počátku tohoto století omývaly pevninu, jíž se neodvratně zmocňovala horečka zvaná "Raktime”.
Scott Joplin's Ragtime String Quartet hraje hudbu, při které se potápěl Titanic, ilegálně se pálila whisky a babička Marilyn Monroe prožívala první neobratné pokusy s vlasovým odbarvovačem. Jako delikatesu servíruje ansámbl brodwayské šlágry z muzikálů West Side Story, Cats a Snowwhite, to vše v interpretaci, která nezřídka vyráží dech.

VSTUPENKY
obrázek
   

Infocentrum města Mariánské Lázně
Hlavní 47, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 474
e-mail: infocentrum@kisml.cz

Městské divadlo
Třebízského 106, Mariánské Lázně
tel.: +420 354 622 036

Město Mariánské Lázně Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně Radio Egrensis Český rozhlas Plzeň Czech Tourism Rádio Blaník Marianskelazne.tv Mariánskolázeňské noviny